O firmie


Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność powitać państwa na stronie firmy „Vollmer” - Basen Serwis sp.zo.o.

Działamy na rynku Polskim od 1994 roku. Początkowo byliśmy spółką z kapitałem zagranicznym.

W 2004 roku staliśmy się firmą z kapitałem w 100 % Polskim.

Pracownicy są fachowcami cenionymi na rynku krajowym, mają wieloletnie doświadczenie z dziedziny techniki basenowej.

Zaopatrujemy ponad 250 basenów na terenie kraju w preparaty chemiczne do pielęgnacji wody basenowej, preparaty do utrzymania czystości i higieny na obiektach pływalni. Wszystkie nasze środki : myjące, myjąco-dezynfekujące i dezynfekujące są najwyższej jakości.


W ofercie posiadamy sprzęt i urządzenia do wyposażenia pływalni, narzędzia i maszyny do sprzątania takie jak szorowarki, zmywarki do podłóg, ciśnienówki oraz artykuły pływackie i  sprzęt ratowniczy.

 

Naszymi klientami sa kryte i odkryte pływalnie publiczne , aquaparki , baseny przyszkolne , rehabilitacyjne , baseny hotelowe i apartamentowe.


Na wszystkie produkty chemiczne posiadamy komplet wymaganych prawem dokumentów . Nasze produkty niebezpieczne są zarejestrowane przez Inspektora ds. Substancji i Preparatów Chemicznych w Łodzi. Wszystkie środki poasiadają karty charakterystyki. Posiadamy również pozwolenia na obrót produktami biobójczymi.


Środki dostarczamy w atestowanych , zwrotnych pojemnikach ,opatrzonych etykietami w języku polskim. Zapewniamy transport naszych towarów bezpośrednio do Państwa.

Dziękujemy, że nas Państwo odwiedziliście.

Zapraszamy do współpracy.


Vollmer-Basen Serwi sp. z o.o.